Warsztaty: Sztuka autoprezentacji
16185
post-template-default,single,single-post,postid-16185,single-format-standard,bridge-core-2.2.6,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-21.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Warsztaty: Sztuka autoprezentacji

Już w najbliższą sobotę 19 września (godz. 11:00) w ramach projektu Power Up! Chrzanów zapraszamy na warsztaty pt. „Sztuka autoprezentacji”. Warto wziąć udział w naszych warsztatach i dowiedzieć się czegoś więcej o autoprezentacji ponieważ jest to umiejętność, którą wszyscy możemy wykorzystać zarówno w biznesie, w życiu prywatnym, jak i podczas kolejnych spotkań!

Dołącz do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/310540393379471/

Trener, który poprowadzi warsztaty to Dariusz Goc – Coach i Trener Biznesu oraz właściciel Ośrodka Rozwoju Personalnego EFROS Monika i Dariusz Goc.
W pracy z klientami wykorzystuje swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zarządzania projektami oraz zespołami w firmach branży energetycznej, współpracy z międzynarodowymi korporacjami sektora HORECA, a także z europejskimi instytucjami jak np. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy czy European Trade Union Institute.
Na co dzień doradza, motywuje, szkoli specjalistów, managerów oraz liderów małego i dużego biznesu. W szczególności wspiera ludzi poprzez pomoc w doskonaleniu kompetencji: skutecznej komunikacji, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, planowania, reagowania na zmianę, wywierania wpływu oraz innych umiejętności przywódczych.
Jest twórcą i realizatorem autorskich programów coachingowo-szkoleniowych z zakresu przywództwa w bezpieczeństwie, projektów szkoleniowych dla organizacji społecznych oraz cyklu warsztatów dla młodych liderów.

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/powerupchrzanowwarsztaty1/

Udział jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy!

Warsztaty odbędą się w Ambasadzie Kreatywności.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Gminy Chrzanów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.